Mokrogorski Executive MBA (MEMBA) – Obaveštenje

Mokrogorska škola menadžmenta i Fakultet organizacionih nauka su počeli sa upisom šeste generacije Mokrogorskog Executive Master of Business Administration (MEMBA) programa. MEMBA je prvi akreditovani master program za upravljanje poslovanjem u Srbiji. Traje 18 meseci i sastoji se od 6 modula koji traju po 10 dana. Program se realizuje u Mokroj Gori, Beogradu i Šangaju. Nakon završetka ovog programa stiče se akademska diploma, koju dodeljuje Fakultet organizacionih nauka, i zvanje “master upravljanja poslovanjem”, kao i profesionalna diploma i zvanje MBA, koju dodeljuje Mokrogorska škola menadžmenta.

MEMBA je namenjena onima koji vode ili će u budućnosti rukovoditi sektorom ili kompanijom, koji za sobom imaju poslovne rezultate i veruju u mogućnost daljeg razvoja privrede, koji nisu odustali od borbe za sebe, svoje ideje i ljude. Ulazni kriterijumi:

• Adekvatno radno i upravljačko iskustvo
  • Minimum 240 ESPB osvojenih na akademskim studijama
  • Kandidati koji su svojim dosadašnjim radom ostvarili izuzetne rezultate
  • Kandidati koji su spremni na zahtevan i disciplinovan program rada na sebi
  • Kandidati koji vide svoju karijeru u unapređenju sredine u kojoj živimo
  • Kandidati koji veruju da je boljim upravljanjem moguće unaprediti privredni ambijent zemlje i regiona

Kandidati koji ispunjavaju uslov pozivaju se na selekcioni intervju sa predstavnicima MEMBA programa.

Upis traje do 15. oktobra 2018. godine, ali za sve one kandidate koji se prijave do 01. juna omogućili smo popust od 10% na troškove školarine.

Prijavite se

Zatražite dodatne informacije o programu