Business Leadership Sprint • Mokrogorska

Šta je Business Leadership Sprint?

Napredovanje u korporativnom svetu sa sobom nosi nove izazove i odgovornosti – te promene su posebno izražene u prelasku sa rukovođenja konkretnom poslovnom divizijom ili segmentom, ka opštem ili top menadžmentu. Zato je za uspeh menadžera na novim pozicijama sa višim stepenom odgovornosti, važno da budu potkovani relevantnim znanjem, alatima, i iskustvom koje će omogućiti da se biznis posmatra kao celina.

12 godina realizacije programa naprednog nivoa upravljanja poslovanjem, sa preko 400 učesnika, postavilo je temelje za Business Leadership Sprint, program koji u samo 14 nastavnih dana pruža menadžerima razumevanje svih ključnih poslovnih oblasti, svoje liderske uloge i ličnog razvoja, kao i novih, disruptivnih tehnologija, koje u današnjem svetu, mogu biti razlika između lidera koji transformiše organizaciju i lidera koji stagnira.

Benefiti Business Leadership Sprint-a

Biznis iz novog ugla • Business Leadership Sprint

Biznis iz novog ugla

Business Leadership Sprint će vas osposobiti da biznis posmatrate kao celinu i razumete složenu povezanost između sektora, a time biti spremni da kao budući lider svoje organizacije budete nosilac promene i razvoja biznisa.

Rešavanje problema • Business Leadership Sprint

Rešavanje problema

Poslovno liderstvo je izazovno i dinamično polje koje zahteva da budete kreativni u rešavanju problema. Imaćete priliku da se uhvatite u koštac sa složenim poslovnim izazovima i razvijete inovativna rešenja koja mogu napraviti ključnu razliku.

Iskustvo podučava • Business Leadership Sprint

Iskustvo podučava

Polaznici BLS-a su već stručni u svojim specijalizovanim poslovnim oblastima, zato su predavači na programu stručnjaci sa dugogodišnjim poslovnim iskustvom i širinom koja dodaje vrednost nevezano za industriju i profil polaznika.

Liderski potencijal • Business Leadership Sprint

Liderski potencijal

Lideru današnjice nisu dovoljna tehnička znanja i menadžerske veštine, već je potrebno da osvestimo gde smo kao ličnost, gde sebe vidimo, i kako da postignemo najviše profesionalne i poslovne ciljeve.

Provera znanja • Business Leadership Sprint

Provera znanja

Učešćem u najsavremenijoj simulaciji poslovne strategije, imaćete priliku da eksperimentišete sa različitim strategijama, donosite odluke i vidite posledice svojih akcija u simuliranom okruženju.

Svoj na svome • Business Leadership Sprint

Svoj na svome

Mnogo toga možemo da naučimo od drugih, sličnih profesionalaca. Kolege na programu BLS dolaze iz raznih industrija i različitih su profesionalnih profila. Zajednička vam je težnja da preuzimate odgovornost i težite liderskim pozicijama. Razmena iskustava tokom programa dokazano daje neprocenjivu vrednost.

Sprint 1

Sprint 2 – Šta moramo da znamo o finansijama?

Finansije se odnose na razumevanje i upravljanje finansijama kompanije na nivou koji svaki današnji i budući lider mora da razume da bi mogao da razvija biznis.

• Uvod u finansije – Koje finansijske parametre treba da prati svaki lider?
  • Priprema za BSG poslovnu simulaciju

Sprint 3

Iskustva polaznika

BIZNIS
SPRINTA
VRHUNSKIH STRUČNJAKA
NAJTALENTOVANIJIH MENADŽERA
ALUMNI
ČLANOVA
KOUČING
SESIJE
GENERACIJA STUDENATA

Da li je vreme za Business Leadership Sprint?

Ako ste prepoznati kao kompanijski talenat ili ste:

• Preuzeli veću poslovnu odgovornost
  • Očekujete novu poziciju u organizaciji
  • Spremni za viši nivo razumevanje biznisa

Onda je Vaše mesto na Business Leadership Sprint-u!

Uslovi upisa i cena

Sprint 1: 11-17. maj 2024.
Sprint 2: 28-29. septembar 2024.
Sprint 3: 12-18. oktobar 2024.
Mesto održavanja: Mokra Gora i Beograd

Školarina je 360.000 RSD + PDV

(Mokrogorska odobrava popust i mogućnost plaćanja na rate za samofinansirajuće studente)

Zakažite intervju za Business Leadership Sprint

Saznajte da li je Business Leadership Sprint za Vas kroz razgovor sa direktorom programa.

Mokrogorska • Poslovna škola novog doba

Menadžment programi

Saznajte više o menadžment programima Mokrogorske.
    Biznis dizajn digitalna agencija • Skenderovic Consultants

Pratite nas