Pridružite se timu Mokrogorske – otvorene prijave za plaćenu praksu

Pridružite se timu Mokrogorske – otvorene prijave za plaćenu praksu

Ko smo mi?

Mokrogorska – poslovna škola novog doba i mesto gde ljudi i biznisi postaju bolji. U razvoju Mokrogorske učestvuje veliki broj profesionalaca iz sveta biznisa i naši studenti, udeličari i predavači koji su uspešni poslovni ljudi sa vizijom unapređenja sredine u kojoj živimo.

Ako želiš I TI da se pridružiš našem timu i radiš za najbolju poslovnu školu u Srbiji i regionu, ako te zanima biznis, preduzetništvo i po prirodi si društvena osoba, ako ljudi za tebe kažu da si vredan, odličan organizator, da si i finišer i mislilac i da imaš visok nivo opšte kulture, onda treba da se upoznamo.

O plaćenoj praksi

Organizacija programa i poslovnih događaja je dinamičan i uvek zanimljiv proces, ali je u Mokrogorskoj školi struktuiran i sistematizovan. Tvoja zaduženja bila bi organizacija događaja, od pripreme, izvršenja pa do zatvaranja.

Tvoji ključni stejkholderi u ovom procesu su učesnici, predavači, poslovna zajednica i dobavljači. Upravljaćeš našom platformom za učenje i zadužen si za njeno funkcionisanje.

Tokom celokupnog procesa organizacije, stupaćeš u kontakt sa različitim ljudima iz svih društvenih sfera, a u svemu ćeš imati neposrednu pomoć rukovodilaca programa.

Da li si ti dobar fit za nas?

Da bi sve ovo uspešno radio potrebno je da si komunikativan, pedantan, spreman za rad u različitim okolnostima, prilagodljiv, da umeš da upravljaš rizikom i stresom i dobro organizuješ svoje vreme. Od tebe se očekuje posvećenost, samosvest i proaktivnost, a od nas ćeš dobiti punu podršku u ostvarivanju tvog punog profesionalnog potencijala.

Ko si ti?

1. Završna godina fakulteta ekonomskog/biznis usmerenje
  2. Nisi u svađi sa MS Office paketom
  3. Aktivan vozač
  4. Poznavanje engleskog jezika
  5. Voliš prirodu i nije ti problem da putuješ

Šta mi nudimo?

1. Rad u autentičnom i jedinstvenom okruženju
  2. Mogućnost za učenje i profesionalni rast
  3. Socijalni kapital koji može da se stekne radom u školi
  4. Prepoznatljivost u zajednici
  5. Fleksibilno radno vreme
  6. Konkurentan paket benefita

Radujemo se da nam pošalješ svoju biografiju i motivaciono pismo, a još više da nas to što pročitamo oduševi i pozovemo te na razgovor u naše kancelarije. Onda kad jednom uđeš u naše prostorije i upoznaš nas, sigurni smo da ćeš poželeti da radiš sa nama.

CV & MOTIVACIONO PISMO MOŽETE POSLATI NA MARIJA.STOJANOVIC@MSM.EDU.RS DO 28. APRILA 2023.